By / Sin categoría

4 de maig: Sister Act, el musical

El proper divendres 4 de maig a la tarda, tindrà lloc a la nostra escola el musical de Sister Act. Portem des de principi de curs preparant amb molta il·lusió aquesta obra teatral on intervenen els nostres alumnes de tots els nivells de secundària i batxillerat. És una obra divertida i amena i apte per tots els públics.

Recordeu que, tal i com us vam comunicar, els horaris són el següents:

  • 16:00h: Grups C + 1r d’ESO D
  • 18:00h: Grups A
  • 20:00h: Grups B

Us animem a venir i gaudir juntament amb nosaltres!

Volem coneixer la teva opinió:

La teva adressa electrònica no serà publicada.

Ús de les cookies

Aquest lloc web utilitza cookies per tal que vostè tingui la millor experiència d'usuario. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les mencionades cookies i la acceptació de la nostra política de cookies, cliqui l'enllaç per a més informació.plugin cookies

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR