El nostre equip

Un grup humà multicultural amb grans valors, experiència i passió per l’educació.

Un equip de professors altament qualificats, compromesos i entusiasmats per l’ensenyament.

Direcció

Sr. Francesc
Rubio Hortelano

Director

Sra. Leonor
Clares García

Subdirectora

Sr. José Juan
Franco Moreno

Cap de Qualitat i de RRHH

Sra. M. Pilar
Sala Gomà

Cap d’Estudis
d’Infantil

Sra. Meritxell
Jurado Torras

Cap d’Estudis de
1r a 3r de Primària

Sr. Enric
Santiago Romera

Cap d’Estudis de
4t a 6è de Primària

Sr. Antoni
Martínez Collado

Cap d’Estudis de
1r i 2n d’ESO

Sr. Marc
Abós Grau

Cap d’Estudis de
3r i 4t d’ESO

Sr. José Manuel
Cardona Cardona

Cap d’Estudis de
Batxillerat

Educació infantil - Tutories

Sra. Mariona
Serrat Baguè

P-3 A “Dofins”

Sra. Cristina
Morales Martín

P-3 B "Tortugues"

Sra. Anabel
Ortega Polonio

P-3 C "Pops"

Sra. Nàtura
López Fenoy

P-4 A "Coales"

Sra. Núria
Monsonet Bardají

P-4 B "Girafes"

Sra. Anna
Martínez López

P-4 C "Elefants"

Sra. Núria
Bach Portero

P-5 A "Àligues"

Sr. Josep
Valls Ruiz

P-5 B "Orenetes"

Sra. Jessica
Lopo Vargas

P-5 C "Mussols"

Educació Primària - Tutories

Sra. Sílvia
Serrano Marchuet

1r A

Sr. Ismael
Félix Ávalos

1r B

Sra. Mireia
Gil Estrada

1r C

Sra. Paula
Montero Gil

2n A

Sra. Elisa
Segura Gracia

2n B

Sra. Sarai
Ayala Medina

2n C

Sra. Àngela
Castellà Burgés

3r A

Sra. Esperança
Olivella Queralt

3r B

Sra. Carla
Sitjà Iglesias

3r C

Sra. Montserrat
Mariano Raventós

4t A

Sra. Sandra
Cabrera González

4t B

Sra. Marta
Pujal Ferrarons

4t C

Sr. Toni
Díaz González

5è A

Sra. Inmaculada
Torres Mas

5è B

Sr. Marc
Verdaguer Ribas

5è C

Sra. Montserrat
allejà Ortega

6è A

Sra. M. José
Ulibarri Ojeda

6è B

Sra. Iolanda
Morillas Vilanova

6è C

Professorat especialista d’Ed. Infantil i Primària

Sra Andrea
Jiménez Hernández

Anglès

Sra. Núria
Estepa Martínez

Anglès

Sra. Ana
Carles Rey

Anglès

Sra. Josefa
Fernández Flores

Anglès

Sra. Anna
Girbau Llonch

Anglès

Sra. Begonya
Padrones Gómez

Anglès

Sra. Ángeles
González Soto

Anglès i Francès

Sr. Marc
Verdaguer Ribas

Xinès

Sra. M. José
Ulibarri Ojeda

Anglès i Alemany

Sra. M. Paz
Carretero Rodríguez

Música

Sra. Mireia
Sancerni Giménez

Música

Sra. Montserrat
Artero Vilarasau

Música

Sra. Laia
Clua Fainé

Música

Sr. Xavier
Ribas Centelles

Ed. Física

Sr. Carles
Jiménez Puvia

Ed. Física

Sr. Pedro
Argachal Mangado

Informàtica

Sra. Lluïsa
Rodríguez López

Ed. Especial – Psicòloga

Sra. Anna
Gual García

Ed. Especial

Educació Secundària Obligatòria - Tutories

Sra. Begonya
Padrones

1r A

Sra. Mercè
Masip Piñol

1r B

Sra. Mercè
Guillem García

1r C

Sra. Glòria
Bou Requena

1r D

Sra. Montserrat
Artero Vilarasau

2n A

Sra. Cèlia
Serra Garcia

2n B

Sra. Isabel
Soler Buxasas

2n C

Sra. Assumpta
López Visiedo

2n D

Sra. Susanna
Serra Seró

3r A

Sra. Carla
Martín Alcázar

3r B

Sr. Joel Joan
Catalina Hdez

3r C

Sra. Sara
Muñoz Marín

3r D

Sra. Laura
Cuella Moya

4t A

Sr. Marc
Abós Grau

4t B

Sr. Marc
Tébar

4t C

Sra. Núria
Alberich Forns

4t D

Batxillerat - Tutories

Sra. Alba
Fossas Julià

1r A

Sr. Enric
Aguilar Farró

1r B

Sra. Marta
Salvador Menchen

1r C

Sr. Carles
Nouvilas Pahissa

2n A

Sr. Paul
Tompkins

2n B

Sra. Sheila
Aguilar Vaquera

2n C

Professorat especialista d’ESO i Batxillerat

Sra. Begonya
Padrones Gómez

Anglès

Sra. Paloma
Posada Olmo

Anglès

Sr. Paul
Allyn Tompkins

Anglès i Emprenedoria

Sra. Laura
Timoner Espuga

Anglès i Català

Sra. Sheila
Aguilar Vaquera

Anglès i Xinès

Sr. Francesc Xavier
Civit Mas

Anglès i Filosofia

Sra. Carla
Martín Alcázar

Alemany, Castellà i Literatura Universal

Sra. Sylvia
Alías Podgorny

Francès i Castellà

Sra. Eulàlia
Grimau Estadella

Català i Castellà

Sr. Antoni
Martínez Collado

Català i Ciències

Sra. Mercè
Guillem Garcia

Català, Castellà i Socials

Sra. Núria
Alberich Forns

Català i Socials

Sra. Carolina
Lozano Escañuela

Castellà i Creació literària

Sra. Alba
Fossas Julià

Castellà, Llatí i Món Clàssic

Sra. Marta
Salvador Menchén

Català i Literatura Catalana

Sra. Glòria
Duran Muntadas

Matemàtiques

Sr. Enric
Aguilar Farró

Matemàtiques

Sra. Susanna
Serra Seró

Matemàtiques i Química

Sra. Mercè
Masip Piñol

Matemàtiques, Biologia i Geologia

Sra. Sara
Muñoz Marín

Matemàtiques, Biologia i Geologia

Sra. Laura
Cuella Moya

Matemàtiques, Biologia i Geologia

Sra. Glòria
Bou Requena

Matemàtiques, Socials i Educació Emocional

Sra. Montserrat
Artero Vilarasau

Matemàtiques, Música, Física i Química

Sra. M. Assumpta
López Visiedo

Matemàtiques, Física i Química i Català

Sra. Carme
Cano Pérez

Física i Química, Matemàtiques i Tecnologia

Sr. Joel Joan
Catalina Hernández

Física i Química, Tecnologia i Educació Física

Sra. Isabel
Soler Buxasas

Física i Química, Tecnologia, Matemàtiques, Biologia i Geologia

Sr. David
Sabater Salas

Tecnologia, Matemàtiques, TIC i Economia

Sr. Jesús
Hernández Mendoza

Tecnologia i Física

Sra. Cèlia
Serra García

Tecnologia, Biologia i Geologia, Física i Química

Sr. Carles
Nouvilas Pahissa

Història i Economia

Sr. Pedro
Ramírez Cobo

Economia, TIC i Tecnologia

Sr. José Juan
Franco Moreno

Funcionament de l’empresa

Sra. Sandra
Domínguez Nuño

Història, Història de l’art i Socials

Sra. M. Paz
Carretero Rodríguez

Socials i Música

Sr. José Manuel
Cardona Cardona

Geografia

Sr. Artur
Sansó Ramón

Plàstica

Sr. Xavier
Martínez Mallofret

Dibuix Tècnic i Plàstica

P. Bladimir
Ramos Ramos

Religió

Sr. Marc
Tébar Domínguez

Atenció psicopedagògica, Orientació acadèmica

Sr. Marc
Abós Grau

Psicòleg, Orientació acadèmica i Cultura Clàssica

Sr. Josep
Ros Sagués

Psicòleg, Orientació acadèmica, Atenció Nouvinguts

Sr. Xavier
Ribas Centelles

Educació Física

Sr. Jordi
Gestí Aunós

Educació Física